Кращого ніж Ложе, для сну бути не може
Loge logo

Як правильно купити матрац, який підійде саме Вам

2017-11-14
Нормальний, здоровий сон - це запорука успіху для кожної людини. Наш сон зазвичай напряму залежить від того, на чому ми спимо, тому потрібно з відповідальністю віднестись до вибору потрібної моделі матраца. Уявіть собі ситуацію, що ви спали на матраці з якого вилізла пружина і всю ніч вона вам давила в спину. Після такого сну зранку себе відчуваєш немов побитий. Щоб такого не відбулось, потрібно знати, як правильно підібрати матрац для індивідуального користування.

Яке саме ліжко-машинку обрати для свого малюка?

2017-09-28
Яке саме ліжко-машинку обрати для свого малюка БМВ, Ауді, Камаро, Поліція Мерседес чи БМВ Спейс? Усе залежить від Ваших вподобань та смаку, але особисто для мене БМВ Спейс - це поєднання краси, витонченості та нейтральності кольорів. Але зап'яматайте, що купуючи ліжко-машину Ви повинні узгоджувати вибір з Вашим малюком. Адже йому на ньому спати та бавитись. Звичайно, як що це не сюрприз до Дня Народження! Незабувайте, що здоровий та міцний сон це запорука Вашого здоров’я. А якщо сон ще приноситиме насолоду та радість, то кожен ранок в гарному настрої Вам та Вашій дитині забезпечений. Подаруйте радість для свого малюка, придбайте йому ліжко-машину БМВ Спейс або Мерседес, Ауді чи Камаро.

Як відучити дитину спати з батьками

2017-06-23
Як відучити таку дитину спати з батьками? В такому випадку доводиться вдаватися до різних хитрощів. Хтось обіцяє солодощі, комусь купують гарні та цікаві іграшки. І ще одним, мабуть найдієвішим рішенням, є купівля нового, цікавого для дитини ліжечка.

Гарантія на меблі, гарантійні випадки та повернення товару.

2017-05-19
Коротко про гарантію на меблі, гарантійні випадки та повернення товару.

Купили матрац, а діти на ньому скачуть

2017-05-04
Що робити коли діти скачуть на матраці?

Виробники, з якими співпрацює наш магазин.

2017-03-01
Наш магазин постійно розвивається та збільшує асортимент продукції. Основна спеціалізація сайту Ложе це ліжка, матраци і супутні до них товари. Проте, в нашому магазині також можна купити дивани, кухонні куточки, шафи та столи.

Ми вирішили переїхати в інтернет

2016-09-21
Наш магазин переїхав в інтернет і тепер ми Ложе. А краще ніж Ложе, для сну бути не може. Наш сайт це прямий зв’язок між Вами, покупцями, і виробниками меблевої продукції. У нас тільки перевірені постачальники.