Кращого ніж Ложе, для сну бути не може
Loge logo
Інформація про інтернет-магазин з продажу ліжок та матраців Ложе

Інтернет-магазин Ложе розроблено для продажу товарів для сну та відпочинку за принципом виробник-кінцевий споживач. Ніяких магазинів, дилерів і інших посередників, лише склад виробника продукції та доставка Вам до дверей чи найближче відділення перевізника. До ціни продукції не додається додаткова націнка для створення дилерської мережі.  Ми прагнемо продати Вам якісний продукт по справедливій ціні.

Наш магазин працює лише з перевіреними постачальниками.

Більшість товарів ми відправляємо за наш рахунок. Детальніше про доставку можна дізнатися в описі кожного товару.

Для багатьох товарів від вас потрібен лише мінімальний платіж, який в разі непередбачуваних обставин покриє вартість доставки.

Ми розпочали свою роботу 3 січня 2015 року і відтепер будемо рости та розвиватися поряд з Вами. Наше прагнення – бути постійним учасником, а іноді й дизайнером, під час облаштування Вашої оселі. 

Наша команда має досвід торгівлі в стаціонарному магазині, де до вартості продукції треба додавати вартість оренди приміщення, заробітну плату продавця і т.д. Тому ми повністю вирішили переїхати в Інтернет, де з кожним днем все більше людей шукають собі нові меблі за доступною ціною.

Режим роботи магазину:

Понеділок-п’ятниця з 9:00 до 21:00.

Субота-неділя з 10:00 до 19:00

Ложе – це магазин задоволених клієнтів та гарних відгуків. Не вірите? Перейдіть у фейсбук. Профіль менеджера на Facebook– тут ви можете знайти позитивні відгуки людей, які уже отримали свої замовлення і поділилися враженням про свої покупку. 

Ось декілька прикладів відгуків, які написали наші клієнти.